Posiadamy ponad trzydziesto-letnie doświadczenie w branży turystycznej. W latach siedemdziesiątych powstał ośrodek wypoczynkowy w Grzybowie k. Kołobrzegu. Stale rozbudowywany ośrodek nad morzem obecnie oferuje ponad dwieście miejsc noclegowych. Ośrodek w Grzybowie stał się popularnym miejscem i co roku gości tam wielu podróżnych z całego kraju. Szczególnie upodobały go sobie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży.

Pomysł na nowy ośrodek w górach zrodził się z koncepcji „lato nad morzem, a zima w górach. Coraz liczniejsze zainteresowanie turystyką narciarską sprawiło, że my również chcieliśmy poszerzyć swoją działalność i zbudować obiekt w górach Sudetach.

Nasz ośrodek – Czarna Góra noclegi jest nowo-wybudowanym obiektem spełniającym aktualne uwarunkowania techniczne. Ośrodek jest komfortowo i nowocześnie wyposażony, posiada dużą salę konsumpcyjną, przestronne pokoje, utwardzony parking dla ponad 30 samochodów oraz obszerne tereny rekreacyjne. Jest położony w bardzo dogodnym komunikacyjnie miejscu, przy drodze prowadzącej bezpośrednio do ośrodka narciarskiego Czarna Góra.

Życzymy udanego pobytu!